https://yaslibakimevi.net/
https://yaslibakimevi.net/
https://yaslibakimevi.net/

Hakkımızda

Özel Vip Hayat Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

İnsanlar hayatlarının her anını çevrelerindeki diğer insanlarla, aileleri, dostları ve arkadaşları ile geçirirler. Çocukluk, gençlik, orta yaşlar derken nihayet yaşlılık insanın kapısını çalar. Uzun zamandır beklenen bir dost olan yaşlılık günleri gelip çattığında insan yanında sohbet edebileceği, vakit geçirebileceği ve yaşama heyecanını diri tutacağı birilerini bulamayabilir. Hayat telaşesi, insanları yalnızlaştırıp mutsuzluğa götürebilir. İşte bu anlarda insanlar, sıcacık bir tebessüme, içten bir “merhaba”ya ya da keyifli ve samimi bir sohbete hasret kalabilirler…

Tüm bunların yanında yaşlılık, insanlara artık öncekinden daha dikkatli ve sağlıklı bir yaşam tarzını, düzenli sağlık kontrollerini ve sakin bir hayatı getirir. Ancak böylesine bir hayatı, şehir hayatının telaşesi içerisinde yaşamak oldukça zordur. Huzurevleri ve yaşlı bakım merkezleri, tüm yaşlılara bu amaçla hizmet eden kurumlardır…

21 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve profesyonel kadromuz, teknolojinin en son imkanlarından faydalanarak verdiğimiz sağlık hizmetlerimiz ve işimize duyduğumuz sevgi ile 1997 yılında bu yana bu alanda hizmet vermekteyiz.

Yaşlı misafirlerimiz için hijyenik, sağlıklı ve kaliteli bir hizmet sunduğumuz kurumumuzda, yatağa bağımlı, Alzheimer, Parkinson, Diyabet ve Kanser gibi hastalıkları olan yaşlı misafirlerimiz ise tamamen hastane koşullarında sağlık hizmetleri almaktadır.

55 yaş ve üzerindeki tüm misafirlerimize kendilerini evlerinde hissettirecek huzurlu bir ortam yaratmak adına 7/24 bakım ve gözetim hizmeti sunduğumuz Özel Hayat Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, sosyal imkanlar bakımından da oldukça avantajlıdır.

VIP hizmet sunan yeni binamız, Türkiye’de güneş enerjisi ile kendi enerjisini üreten ilk huzurevidir. 3000 metrekarelik kapalı alanda, bir, iki, üç kişilik ve süit oda seçenekleri ile hizmet veren kurumumuzdaki tüm odalar, güneş gören, deniz ve doğa manzaralı, temiz ve ferahtır. Tüm odalarında televizyon, mini buzdolabı, tuvalet ve banyosu bulunan kurumumuz, doksan yatak kapasitelidir. Ayrıca misafirlerimiz rahatsızlıkları, istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yataklarında da gerekli tüm düzenleme ve değişiklikler yapılmaktadır.

Binamız dört katlı olup üç katı yaşlı misafirlerimiz için tasarlanmıştır. Dört bir yanı açık alan olan binamızın takibi ve kontrolü oldukça güvenlidir. Ayrıca her katta misafirlerimizin birlikte vakit geçirebileceği ortak kullanım alanları bulunmaktadır.

Eğer siz de tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz.

Ne aramak istiyorsunuz?