https://yaslibakimevi.net/
https://yaslibakimevi.net/
https://yaslibakimevi.net/

Huzurevi Fiyatları İstanbul

Sosyal ve kültürel alanda yaşlıların kendini daha rahat hissedecekleri, güvenilir bir huzurevi arayışında olanlar için tasarladığımız özel huzurevimiz, İstanbul huzurevi fiyatları konusunda da beklentileri en uygun şekilde karşılıyor.

Huzurevleri, bakıma daha fazla ihtiyaç duyan ancak bu ihtiyaçları kendi başına karşılama gücüne sahip olamayan yaşlılar için özel olarak kurulmuş alanlardır. Güvenlik, bakım hizmetleri, sosyal ve günlük ihtiyaçların doğrudan karşılanabileceği yerler, elbette tercih edilme noktasında üzerinde daha fazla durulması gereken yerlerdir. İstanbul Büyükçekmece’deki merkezimiz ve tüm İstanbul geneline sunduğumuz huzurevi hizmetlerinde misafirlerimizin maddi anlamda da rahat etmelerini sağlamak adına huzurevi fiyatı konusunda esnek seçenekler sunmaktayız.

Yaşlı Bakımevi Fiyatları Ne Kadar?

Huzurevimizde, evde tedavisi mümkün olmayan, sosyal anlamda kendini yalnız hisseden ve hayatının geri kalanını daha rahat bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz için her türlü imkanı seferber ediyoruz. Hizmetlerimiz, Aile ve Sosyal Hizmetleri Bakanlığı’nın belirlediği standartlarda sunulmakta olup bize gelen misafirlerimizin memnun kalmaları adına elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Hizmetler noktasında sunduğumuz ayrıcalıklarımız, yaşlı bakımevi fiyatları konusunda da aynı düzeyde sağlanmaktadır. Bu da misafirlerimizin hizmetlerimizden daha fazla memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Yaşlı bakımevi fiyatları, genel olarak kurumun sunduğu hizmetlere, konumuna ve özel hizmetlerine göre değişmektedir. Huzurevi seçiminde bulunurken sunulan hizmetlerin kalite standartlarına uygun olup olmadığını, yaşlıların rahat edebilecekleri bir ortam olup olmadığını mutlaka öğrenmeniz gerekir. Tabi bunun yanında araştırma yaparken huzurevi fiyatları konusunda da doğru seçimde bulunmak için geniş bir yelpazede değerlendirme yapmanız önemlidir.

İstanbul Huzurevi Fiyatları

Huzurevinin en çok ihtiyaç duyulduğu şehirlerin başında hiç şüphesiz İstanbul gelir. Özellikle çalışan insanların yakınlarına zaman ayıramamaları, huzurevi arayışlarını tetiklemektedir. İstanbul’da huzurevi fiyatları da yine yukarıda saydığımız özelliklere bağlı olarak belirlenmektedir. Huzurevimizde; yaşlı bakımı, hasta bakımı, yatalak hasta bakımı, düzenli doktor kontrolü, 7/24 hemşire hizmeti, Alzheimer bakımı, Parkinson bakımı gibi temel ihtiyaçların yanında sosyal ve kültürel alanda yaşlı misafirlerimizin kendilerini rahat hissedebilmeleri için tüm gerekli imkanlar bir arada sunulmaktadır.

İstanbul huzurevi fiyatları konusunda beklediğinizden daha esnek fiyatlar ve çözümler bulabileceğiniz kurumumuz, alanında deneyimli, uzman personelleri ile dilediğiniz her zaman hizmetinizdedir. Yaşlı misafirlerimiz için gerekli ihtimamı göstererek onların rahat etmelerini sağlarken ailelerinin maddi anlamda rahat etmelerini sağlamak açısından fiyatlarımızı esnek tutuyoruz. İstanbul yaşlı bakımevi fiyatı konusunda bizimle iletişime geçmeden karar vermemenizi öneririz.

Yaşlı Bakımevi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bilindiği üzere yaşlı bakımevleri, temelde yaşlı bakımı, hasta bakımı, Alzheimer bakımı, Parkinson bakımı gibi temel ihtiyaçlar sunulur. Ancak özel olarak tasarlanan yaşlı bakımevleri, daha profesyonel hizmetler sunarlar. Tüm saydıklarımıza ek olarak sosyal alanda kendilerini rahat edebilecekleri bir ortam, yaşlı bakımında deneyimli uzman bir kadro, güvenlik, sürekli yaşlı yakınlarının bilgilendirilmesi gibi ek hizmetler de sunulur. Bu da yaşlı bakımevi fiyatları konusunda değişken fiyatların ortaya çıkmasını etkiler.

Sektörün bilinen ve en deneyimli huzurevlerinden biri olan kurumumuz, tüm hizmetlerde en iyi sonuçları misafirlerine sunan bir kurumdur. Buna ek olarak fiyatlar konusunda da segmentinin en iyi fiyatlarını sunan bir kuruluştur. İstanbul huzurevi fiyatları konusunda beklediğinizden daha düşük maliyetlerle yakınlarınızın güven içinde kalmasını sağlamak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olsun.

Taban ücreti (en düşük ücreti): 1.798,38 TL + KDV’dir.
Tavan ücreti (en yüksek ücret): 29.250,00 TL + KDV’dir.

Not: Bu fiyatlar yaşlının durumuna göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ne aramak istiyorsunuz?